Blog
Redaksia e portalit KUTIA.tv është informuar se Edona Llalloshi është shtatëzënë. Edona ka konfirmuar për portalin KUTIA.tv se është në pritje të fëmiut të saj të dytë, gjininë e fëmiut nuk e ka bërë të ditur, përveç se ka theksuar që gjithçka është duke shkuar...
Modelja e njohur me prejardhje shqiptare Xhesika Berberi, aktualisht po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Berberi, shquhet sikurse për linjat e saj trupore ashtu edhe për bukurinë e saj. Më poshtë mund të shihni disa fotografi...
Duket se martesa e Khloe Kardashian dhe Lamar Odom po merr fund zyrtarisht. 32 vjeçarja dhe i dashuri i saj basketbollisti 36 vjeçar, thuhet se kanë nënshkruar për zgjidhjen e divorcit dhe janë vetëm duke pritur një gjyqtar të nënshkruajë...
Ka kohë që nuk  kemi parë të shfaqet në publik, që pas grabitjes që ju bë në shtëpinë e saj. Ishte bashkëshorti i saj, Kany West i cili ka publikuar pamje nga fëmijëria e saj. pamje këto të marra nga...
Këngëtarja Janet Jackson është parë rrugëve së bashku më bashkëshortin e saj, Wissam Al Manna që kur  është dhënë lajmi për shtazanin e saj. Ata shfaqen të lumtur nëpër rrugët e Londrës. Por, ajo që bie në sy ishte veshja...
Bukuroshja shqiptare, Bebe Rexha  ka provokuar në rrjetet sociale, këtë e ka bërë më anë të disa fotove të publikuara. Këngëtarja shfaqet mjaft seksi, e veshur krejtësisht ngjyrë ‘pink’. Linjat bombastike të bukuroshes shqiptare janë ato bien në sy dhe që...
Këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi cdo herë paraqitet me shumë sharm. Llalloshi nuk shquhet vetëm për zërin dhe bukurinë e saj, ajo shquhet edhe për stilin e vecantë që ka. Në foton e radhës ajo duket për mrekulli. Kujtojmë se Edona vazhdon...
Pas bashkëpunimit të suksesshëm më ‘Etnon’. Këngëtarja Genta Ismajli ka vendosur të sjellë këngën e radhës  me tekst nga Endrit Mumajesi ‘Muma’ ‘Squat Baby’ titullohet kënga e re që do të publikohet së shpejti e që pritet së shpejti të marr...
Gjatë emisionit “Top Show” ku e ftuar ka qenë edhe këngëtarja Flaka Krelani duket se opinionistët dhe moderatori Alban Dudushi e ka “kryqëzuar” sa i përket jetës së saj private. Ata janë shprehur se për të patur famë nuk mjafton...
Të parin konflikt e kishte me Madonnan para vitit 2012. Por, duket se Lady Gaga ka treguar disponim për të ringjallur armiqësinë me mbretëreshën e pop muzikës, 58 vjeçaren Madonnan. 30 vjeçarja e hitit “Bad Romance” zgjodhi një bluzë tradicionale amerikane,...
Yjet e famshëm sikurse Kim Kardashian shpesh janë shënjestër e hajnave të cilët kryesisht nga vilat e tyre marrin stoli. Dhe besoni apo jo, plaçkitësit rrallëherë hasin në dyer të mbyllura. Por, nuk është vetëm Kimi ajo që ka...